Witamy na stronie Przedszkola "Parkowe Skrzaty" w Koźminie Wlkp.::Dyrektor Przedszkola "Parkowe Skrzaty" informuje, że zgodnie z art.11 U.O.D.O z dnia 10 maja 2018r. wyznaczonym inspektorem danych osobowych jest: Mariusz Stasiak vel Stasek kontakt: biuro@msvs.com.pl

Galeria

Pasowanie na Przedszkolaka

Ilość zdjęć: 5

Pasowanie na przedszkolaka to jeden z ważniejszych momentów w życiu małego dziecka. Od tego dnia staje się pełnoprawnym przedszkolakiem. 12 i 13 listopada do grona Parkowych Skrzatów dołączyły grupy 3 - latków: "Jagódki", "Stokrotki" i "Krasnoludki" oraz część grupy dzieci 4 - letnich: "Pszczółki" i "Poziomki". Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Karolinę Pietrzak. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i upominki. Pasowanie na Przedszkolaka jest uroczystością, która wzmacnia więź dziecka z przedszkolem, dając mu poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej.

pokaż więcej »

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Mój ulubiony bohater bajkowy"

Ilość zdjęć: 13

Dzisiaj obchodzimy "Dzień Postaci z Bajek" i przy tej okazji został rozstrzygnięty konkurs plastyczny związany z tym tematem. Wszystkim dzieciom, które wzięły udział gratulujemy! Szczególne gratulacje dla dzieci, które zostały nagrodzone i wyróżnione. W kategorii wiekowej 3 i 4-latków nagrodzono: I miejsce - Wiktoria Rz. gr. "Poziomki", II miejsce - Grzegorz K. gr "Bratki", III miejsce - Antonina M. gr. "Bratki". Wyróżnieni: Michalina W. gr. "Bratki", Piotr S. gr. "Jagódki", Matylda K. gr. "Bratki". W kategorii wiekowej 5 i 6-latków nagrodzono: I miejsce - Pola W. gr. "Jeżyki", II miejsce - Jerzy Z. gr. "Motylki", III miejsce - Zofia M. gr. "Motylki". Wyróżnieni: Blanka S. gr. "Motylki", Kamil R. gr. "Jeżyki", Maja T. gr. "Muchomorki".

pokaż więcej »

KOMUNIKAT!

Ilość zdjęć: 1

pokaż więcej »

KORONAWIRUS

Ilość zdjęć: 1

pokaż więcej »

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Stop smog"

Ilość zdjęć: 9

W środę 12.02.2020 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. "Stop smog". Celem było uświadomienie dzieciom skutków palenia śmieciami w piecach. Wszyscy zostali nagrodzeni a szczególne brawa należą się dzieciom, które dostały wyróżnienia i zdobyły trzy pierwsze miejsca na podium: 1 miejsce - Paweł J. 2 miejsce - Julia G. 3 miejsce - Olga M. Wyróżnienia otrzymali: Krystyna Rz. i Jerzy Z. Gratulujemy!!!

pokaż więcej »